Frenkie de Jong i Donny van de Beek przedłużyli ostatnio swoje kontrakty z Ajaksem. Kolejnym zawodnikiem ma być Justin Kluivert! Jak informuje Voetbal International Ajax jest już w zaawansowanym etapie rozmów z przedstawicielami młodego skrzydłowego.

Justin Kluivert ma za sobą przełomowy 2017 rok w Amsterdamie. Najpierw w styczniu ubiegłego roku załapał się na zgrupowanie pierwszej drużyny jeszcze pod wodzą Petera Bosza. Niedługo później zaliczył swój oficjalny debiut. 18-latek kontynuował ciężką pracę i w ostatnich tygodniach wywalczył miejsce w podstawowej jedenastce Ajaksu, wykorzystując nieco kontuzję Amina Younesa.

Aktualny kontrakt Kluiverta wygasa 30 czerwca 2019 roku. Skrzydłowy już teraz nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony zagranicznych klubów. Media informują nawet, że bardziej konkretny w kwestii transferu był już Tottenham. Piłkarz nie chce jednak przedwcześnie opuszczać Ajaksu, co daje nadzieje na szybkie porozumienie w temacie nowej umowy. Wszystko wskazuje więc na to, że kolejny talent zostaje w Amsterdamie na dłużej.

Share:

Dodaj komentarz