Ajax rozejrzy się za pomocnikiem

Zdaniem Mike’a Verweija z De Telegraaf, Ajax rozejrzy się za wzmocnieniem linii pomocy jeszcze w tym oknie transferowym.

W jednym z podcastów Verweij wyjawił, że w Amsterdamie myślą o wzmocnieniu linii pomocy, a jednym z przewijających się nazwisk jest w dalszym ciągu Davy Klaassen. Ajax poważnie rozważa ściągnięcie byłego kapitana do klubu.

Fani Ajaksu muszą jednak zapomnieć o osobie Davy Proppera. Verweij wyjawił, iż zawodnik Brighton po prostu jest za drogi i Overmars nie zdecyduje się na jego transfer. Na przeszkodzie stoi nie tyle cena za piłkarza, ale jego wymagania finansowe.

Ajax rozgląda się jednak po rynku transferowym i wie o tym wielu agentów piłkarskich. Niewykluczone, że wszystkie siły zostaną rzucone na Davy’ego Klaassena, którego za stosunkowo małe pieniądze można wyciągnąć z Werderu Brema. Szacuje się, że Werder byłby skłonny sprzedać pomocnika za nieco mniej niż zapłacił za niego dwa lata temu (14 milionów).

W mediach od dawna przewija się również nazwisko Matheusa Henrique. Zdaniem Verweija to nazwisko jest na liście życzeń Ajaksu od dawna, ale nie podjęto żadnych kroków w celu ściągnięcia zawodnika do Amsterdamu i raczej takich kroków nikt w tym oknie nie podejmie.

Share:

Dodaj komentarz