Zdaniem Voetbal International, Ajax mocno pracuje nad transferami dwóch nowych zawodników, a ich pojawienie się w Amsterdamie może przyjść szybciej niż można się było spodziewać.

W Amsterdamie od dawna mają świadomość kolejnego przegranego sezonu oraz tego, że piąty rok bez tytułu będzie już totalną kompromitacją. W związku z tym, zarząd chce jak najszybciej zamknąć kadrę na nowy sezon.

Joden pracują intensywnie nad dwoma wzmocnieniami. Już wkrótce Overmars ma otrzymać zielone światło na bezpośrednie rozmowy z zawodnikami. Lisandro Magallan i Mathias Jensen są na szczycie listy życzeń Ajaksu i ich transfery powinny się udać.

Defensor z Argentyny jest na celowniku Ajaksu już dawno, ale Boca Juniors stawiało twarde, wręcz nieco absurdalne warunki, bowiem sprzedaż gracza wchodziła w grę dopiero po Copa Libertadores. Dla Amsterdamskiego klubu było to znacznie za późno i wydaje się, że Overmars przekonał Boca do szybszego oddania gracza.

Mathias Jensen jest natomiast od dawna obserwowany przez Steena Olsena. Doświadczony skaut sprowadził do Amsterdamu wielu wspaniałych zawodników, a więc klub ma do niego pełne zaufanie, iż Duńczyk będzie stanowił duże wzmocnienie i godnie zastąpi Hakima Ziyecha. Nie ma bowiem wątpliwości, że jego transfer byłby przygotowaniem się na odejście Marokańczyka.

Share:

Dodaj komentarz