Ajax dogadany z Utrechtem

Wydaje się, że już nic tego nie zatrzyma i Sean Klaiber będzie piłkarzem Ajaksu.

Jak informuje Algemeen Dagblad, Joden dogadali się z Utrechtem, co do kwoty jaką zapłacą za obrońcę. Takie same informacje przynosi De Telegraaf i Mike Verweij.

Klaiber będzie w Ajaksie zastępcą Sergino Desta, który wczoraj wieczorem wylądował w Barcelonie. Sam Klaiber musi dojść jeszcze do porozumienia z Ajaksem, ale nikt nie spodziewa się tutaj problemów.

Kwota, jaką Ajax ma zapłacić za piłkarza to około 5 milionów euro. Suma z bonusami może wzrosnąć do 7 milionów. Oficjalne potwierdzenie transferu spodziewane jest na dniach.

Share:

5 Responses to the post:

  • Lesley

    Cóż wypowiem się jeszcze raz, bo nieco krew buzuje patrząc na te poczynania. Wspomniana już wcześniej europejska ambicja? Niezły kit. Jedna z najlepszych akademii świata poświęca swoich piłkarzy na rzecz jakiegoś pachołka z Utrechtu, który wielokrotnie dawał do zrozumienia, że Ajaksu nie lubi i w dodatku trzeba za niego płacić 7 milionów. Przecież to cyrk. Skończy się tak, że będzie trzeba nim grać pół sezonu jak Nous wypadnie. Po co są Rensch, po co braca Timber. Nie jestem fanem gry samą akademią. Jeśli mam do wyboru Proppera ludzi z takim potencjałem jak Kudus czy Antony to idę po transfer. Jeśli jednak do wyboru jest jakiś typ z Utrechtu, to zawsze stawiam na akademię, zawsze. Trudno nie twierdzić, że Eryk maczał w tym swoje paluchy i ściąga sobie kolejnego kolegę z Utrechtu. Nie wiem po co mu to, bo już chyba go trochę lubią w szatni? Labyad i Klaiber i wyrzucone w błoto +10 mln. Dużo „zarabia” u nas Erik.

  • Dodaj komentarz