Entertainment, Transfery

Świetne poranne wieści z Brazylii, gdzie media informują o tym, iż Antony zostanie piłkarzem Ajaksu Amsterdam.

Media donoszą, iż Marc Overmars zwiększył ofertę i Antony Matheus dos Santos ma trafić do Amsterdamu od nowego sezonu. Porozumienie jest bardzo blisko i być może niedługo zostanie ogłoszone.

Kwota transferu ma wynieść 16 milionów i kolejne 6 milionów w bonusach. Porozumienia zawiera również nieujawnione kwoty dla agentów.

Sao Paulo znajduje się w tarapatach finansowych, stąd chęć sprzedaży najlepszych graczy. Brazylijski klub prawdopodobnie odpuści również część kwoty z kolejnej sprzedaży Davida Neresa, co będzie kosztować Ajax 7 milionów. Sam Antony również będzie miał w kontrakcie zapis, iż 20% z kolejnego transferu powędruje na konto Sao Paulo.

O porozumieniu informują również dziennikarze włoskiego Sky Sport oraz co najważniejsze, Freek Jansen z AD! Naprawdę wiele wskazuje na to, że pierwszy letni transfer będzie wkrótce zaklepany!

Share

Jeden komentarz

  1. mr.pak1

    Rzeczywiście dobre wieści- tylko nie na 100% pewna. Uważam że największe braki mamy w obronie- lepiej niech na tych pozycjach poszukają wzmocnień. Martinez wolny i za bardzo filigranowy jak na środek obrony, ale zdrowy agresor jest:)

Zostaw komentarz