Entertainment, Transfery

Odejście Hakim Ziyecha do Chelsea jest niemal pewne i nikt się już  z tym nie kryje.

Donny van de Beek wyraził wielką radość z powodu transferu swojego kolegi, ale jednocześnie liczy, że Ziyech z przytupem będzie chciał zamknąć swoj rozdział pod tytułem “Ajax Amsterdam”.

“Jestem z jego powodu bardzo szczęśliwy i życzę mu wszystkiego dobrego. Ziyech to fantastyczny piłkarz i jestem przekonany, że poradzi sobie. Chelsea to niezły klub i dobrze się tam wpasuje. W tym sezonie wciąż musi nam jednak pomóc. Wciąż gramy na wszystkich frontach i musimy powalczyć o trofea.” – powiedział Donny.

Zapytany o swoją przyszłość odpowiedział…

“Jestem spokojny, bo wiem, że na razie znajduję się w odpowiednim miejscu. Najpierw skupiajmy się na wygraniu pucharów w tym sezonie, a potem zobaczymy co się wydarzy.”

Van de Beek rozegrał doskonałe zawody w środowy wieczór, kiedy Ajax uporał się z Vitesse i awansował do 1/2 pucharu Holandii.

“Vitesse to trudny rywal. Sprawiają trudności wielu drużynom w lidze i wygrana tutaj 0:3, to naprawdę dobra robota. Trudno grało się jednak na tym boisku. Dla nas murawa jest ważna, bo wpływa na konstrukcję naszych akcji.”

“Cieszę się również z powrotu Hakima i Daleya. Dobrze mieć ich ponownie obok.”

Share

Zostaw komentarz