Entertainment, Wywiady

Daley Blind jest gotowy na to, aby wrócić na boisko od pierwszej minuty.

W środowy wieczór, Blind wrócił do gry po poważnej infekcji mięśnia sercowego.

“Bardzo cieszę się z powrotu. Pragnąłem tego powrotu i dobrze, że on nastąpił. Wiedziałem, że wejdę na boisko więc panowała swojego rodzaju zdrowa presja. Być może byłem nieco bardziej podekscytowany, bo mam za sobą coś naprawdę ciężkiego.”

“Naprawdę szybko po tamtym zdarzeniu czułem się już dobrze. Czekałem już na powrót, a spowalniali mnie ludzie wokół mnie, w tym lekarze. Cieszę się jednak, że w końcu dostałem zielone światło. Bardzo brakowało mi gry i kolegów. Trudno opisać jak bardzo brakuje możliwości bycia z nimi na murawie. Oczywiście, że chcę pomagać drużynie, ale i beze mnie radzili sobie dobrze. Mam nadzieję, że jednak będę w stanie pomóc.” – dodał Daley.

Holender liczy na to, że w niedzielnym meczu z RKC, będzie mógł zagrać od początku.

“Oczywiście, że nie jestem w najlepszej formie. Straciłem siedem czy osiem tygodni i czuję się jakbym dopiero przygotowywał się do gry po wakacjach. W nogach pojawia się mały ból, ale czuję się nieźle. Czuję się gotowy na kolejne minuty i jeśli zależałoby to ode mnie, mogą zacząć w niedzielę od początku. Nie wiem jednak jak długo dam radę. Będziemy o tym rozmawiać.”

Share

Zostaw komentarz