Entertainment, Wywiady

Nicolas Tagliafico nie zakłada, że jego jutrzejszy Topper, będzie ostatnim jaki rozegra w barwach Ajaksu.

Już jutro o 16:45, Ajax zmierzy się na Arenie z PSV Eindhoven. Popularny Topper ma w tym sezonie nieco mniejszy wydźwięk, bowiem PSV znajduje się niżej w tabeli, a forma obu drużyn daleka jest od oczekiwań. Czy niedzielny mecz będzie ostatnim dla Nicolasa Taglifico przeciwko PSV?

“Nie, nie, nie, wręcz przeciwnie. Jestem skoncentrowany tylko na tym co jest teraz i nie myślę o potencjalnym transferze. Chcę być ważnym punktem tej drużyny i dodać jej jeszcze więcej ognia.” – powiedział Nico.

Ajax ma ostatnio trudny czas, co częściowo wynika z kontuzji. Do gry nie są zdolni Daley Blind, David Neres czy Hakim Ziyech.

“Hakim grał Puchar Narodów Afryki po trudnym sezonie, a David pojechał na Copa America. Myślę, że kontuzje nie mogą być z tym niezwiązane. Czasami to jednak również kwestia czystego szczęścia. Sam miewam czasem trudne chwile. Kiedy brakuje paliwa – a tak się dzieje – staram się jednak o tym nie myśleć i idę dalej do przodu.”

Argentyńczyk chce zakończyć sezon z sukcesami. Nico nie wyobraża sobie, aby Ajax nie został mistrzem kraju. Defensor chce również, aby Joden byli aktywni w KNVB Beker i Lidze Europy aż do Maja.

“To jest możliwe z tą selekcją. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że musi być lepiej niż w ostatnich meczach. “Dobrze” musi zostać zmienione na “wyjątkowe”. Tak jak już graliśmy. Musimy wrócić do pełnej formy. PSV u siebie może być z pewnością tym punktem zapalnym. Czekamy również na powrót Hakima i Daleya.”

Share

Zostaw komentarz