Entertainment, Transfery

Club Brugge jest zainteresowane wypożyczeniem Razvana Marina do końca tego sezonu.

Jeśli wierzyć jednak doniesieniom De Telegraaf, Ajax wolałby sprzedać Rumuna, którego ściągnięto pół roku temu za sporą sumę 12 milionów euro.

Szefowie belgijskiego klubu są zauroczeni pomocnikiem i chętnie widzieliby go w swoim składzie. Belgowie chcieliby jednak wypożyczenia z ewentualną opcją wykupu po sezonie. Ajax wolałby sprzedać pomocnika lub mieć pewność, że w lecie do sprzedaży faktycznie dojdzie.

Po ostatnim spotkaniu towarzyskim obu ekip, padła pierwsza oferta wypożyczenia, która została jednak przez Ajax odrzucona. Sam Marin również nie jest otwarty na tego typu przenosiny, ale zależy mu na grze, której w Amsterdamie wiele nie ma.

Share

2 komentarze

  1. samuraj333

    Po sprowadzeniu Marina, była też plotka, ze Ajax interesuje się Ianisem Hagim. Miałem nadzieję, ze i jego sprowadzą, bo statystyki w lidze rumuńskiej miał bajeczne. Potem potwierdził klasę na ME U-21. Niestety, nie doszedł do skutku ten transfer, a Marin, jak do tej pory, jest nie trafionym transferem. Dodam, ze Hagi był o połowę tańszy

  2. ekselo1989

    Jest dylemat. Do tej pory niczego wielkiego nie pokazał. Jeżeli daje sygnały, że nie chce zostać w Amsterdamie, to arrivederci. Z drugiej jednak strony, nie można sobie pozwolić na odchudzanie kadry w tym momencie.

Zostaw komentarz