Entertainment, Transfery

Czy transfer Donny’ego van de Beeka do Realu Madryt nieuchronnie zbliża się do finalizacji? Tak twierdzi Valentijn Driessen z De Telegraaf.

Zdaniem holenderskiego dziennikarza wszystko jest już dogadane. Piłkarz zaakceptował warunki swojego kontraktu, kluby osiągnęły porozumienie i od następnego sezonu Van de Beek będzie graczem Realu Madryt.

“Temat jest zamknięty, ale nie chodzi o transfer zimowy. Po sezonie on po prostu odchodzi do Realu. Można to zapisać, a nawet trzeba. Umowa jest skompletowana, wszystko uzgodniono. Manchester United czy inne kluby już nie muszą dzwonić i składać ofert” – powiedział Driessen.

Real Madryt był poważnie zainteresowany sprowadzeniem pomocnika już latem ubiegłego roku. W ostatnich tygodniach wspominało się o United. Driessen jest przekonany, że w tej sprawie nie wydarzy się już nic niespodziewanego i od lipca gracz Ajaksu skompletuje swój transfer. Dziennikarz nie powiedział jaką kwotę otrzyma klub z Amsterdamu, ale wcześniej sugerowano, że będzie to ponad 50 milionów euro.

Share

Zostaw komentarz