Entertainment, Transfery

Wszystko wskazuje na to, że kadra Ajaksu na drugą część sezonu jest gotowa i wzmocnień więcej nie będzie.

Te słowa oczywiście nie dotyczą Ryana Babela, który dzisiaj przejdzie testy medyczne i zwiąże się z Ajaksem na kolejne pół roku. W wypożyczeniu nie ma jednak opcji wykupu piłkarza po sezonie.

Więcej transferów jednak nie będzie, a przynajmniej takiego zdania jest Freek Jansen z AD. Trudno się dziwić, bo w zasadzie te słowa otwarcie potwierdzili Erik ten Hag i Edwin van der Sar. Menadżer wyznał, że nie spodziewa się już żadnych transferów, bo zimą i tak nie otrzymuje się graczy, których naprawdę się chce.

Co bardzo zaskakujące, Ajax odpuszcza więc temat środkowego obrońcy. Jeszcze przed tygodniem, gorącym tematem był Jan Vertonghen. Ajax chciał ściągnąć Belga na Arenę, ale po tym jak się to nie udało, uznano, że z obroną wszystko jest w porządku i transferów jednak nie trzeba.

Amsterdamczycy zadowolą się więc jednym dodatkowym atakującym, który dołączy do osłabionej kadry Ajaksu. Wciąż poza grą jest Neres, na kilka tygodni wypadł również Huntelaar, a do dyspozycji trenera wciąż nie jest Labyad. Co pocieszające, po kontuzji wrócił Quincy Promes.

Share

Zostaw komentarz