Entertainment

Ajax oficjalnie poinformował, że Quincy Promes doznał kontuzji mięśniowej w trakcie spotkania z Twente Enschede. Skrzydłowy nie zagra w najbliższym meczu ligowym.

Promes opuścił boisko już w pierwszej połowie minionego starcia z Twente. Holender odczuwał ból w łydce i dziś potwierdzono, że chodzi właśnie o ten uraz mięśniowy.

Klub w specjalnym komunikacie stwierdził, że w najbliższych dniach oczekuje się więcej klarowności co do wspomnianej kontuzji, jednak wiadomo już, że Promes nie zagra w piątkowym meczu z Willem II Tilburg. W tym momencie nie podano więcej informacji i dużym znakiem zapytania pozostaje przede wszystkim to, czy Erik ten Hag będzie miał do dyspozycji Promesa w arcyważnym meczu w Lidze Mistrzów z Valencią.

Przypomnijmy, że z gry na dłużej wypadli już inni skrzydłowi – David Neres oraz Zakaria Labyad.

Share

Jeden komentarz

  1. ekselo1989

    Jak się sypie, to wszystko naraz. Dobrze, że to już końcówka rundy. Ziyech i Tadic mogą wrócić na skrzydła. Hunter cały czas ma się dobrze i może poszarpać od 1 minuty na szpicy. Lang rozwija się w tempie atomowym. Może w końcu ten Bande na coś się się przyda. Do szerokiej selekcji można też włączyć Nicolasa Kuhna z Jongów. Trzeba kombinować.

Zostaw komentarz