Entertainment, Wywiady

Kolejne problemy ma Erik ten Hag. Po puzzlach, jakie trzeba było układać w meczu z Lille, również w weekend może być nieciekawie.

Z Twente na pewno nie zagrają David Neres oraz Zakaria Labyad. Marokańczyk doznał kontuzji w starciu z Lille. Niedysponowany może być również Joel Veltman, a pod znakiem zapytania stoi również występ Hakima Ziyecha.

“Zakaria nie znajdzie się w selekcji. Jego kolano musi zostać dokładniej zbadane, a kiedy będziemy wiedzieć więcej, poinformujemy o tym.”

“Hakim nie trenował wczoraj z grupą i musimy poczekać, aby ocenić możliwość jego gry.” – dodał Erik.

Amsterdamczycy podejdą do meczu z Twente zaledwie kilka dni po kolejnym triumfie w Lidze Mistrzów. Nadzieje są jednak spore, bo ostatnie mecze wypadały dla Joden dobrze. Po meczach w Europejskich Pucharach, Ajax stracił punkty tylko z PSV. Później pokonywał ADO, Feyenoord i Utrecht.

“Wiemy, co musimy tam zrobić. Zawsze powtarzam: cieszmy się sukcesem przez 24 godziny, ale potem skupmy się na kolejnym rywalu.”

“Wiemy, że spotkania z Twente są trudne. To stadion, na którym panuje doskonała atmosfera wpływająca na zawodników. To od nas zależy jednak, jak dobrze przygotujemy się do tego starcia. To pewne, że czeka nas mecz walki.”

Share

Zostaw komentarz