Entertainment, Wywiady

Noa Lang zaliczył w środowy wieczór dobry występ, po tym jak zmienił kontuzjowanego Labyada. Skrzydłowy czuje się teraz jeszcze bardziej zmotywowany i chce otrzymać kolejne szanse gry w pierwszym zespole.

“Zmiana została przeprowadzona natychmiastowo. Dostałem sygnał i szybko musiałem przygotować się do wejścia. Nie otrzymałem skomplikowanych wskazówek od trenera. Przede wszystkim powiedział, bym skupił się na tym, by grać tak jak potrafię najlepiej. Szczerze mówiąc zazwyczaj słabo zaczynam mecze, ale tym razem od pierwszego kontaktu czułem się doskonale i to było świetne. Miałem poczucie pełnej swobody” – powiedział Lang w rozmowie z Ajax TV.

“Miałem swój udział przy bramce na 0-2, choć oczywiście pełną asystę trzeba zaliczyć na konto Hakima Ziyecha. Zmarnowałem ponadto dobrą okazję strzelecką i to mnie irytuje.”

20-letni zawodnik czuje się dobrze i ma nadzieję na kolejne szanse, również w lidze.

“Czasami jestem wobec siebie bardzo krytyczny. Byłem kiedyś zbyt niestabilny w swojej grze, ale teraz uważam, że pod względem piłkarskim znacznie dojrzałem. Teraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, co robię, dlaczego to robię i czego potrzebuję, by osiągnąć sukces. Mam nadzieję, że nadszedł mój czas i muszę kontynuować ciężko pracę” – stwierdził Lang.

Share

Zostaw komentarz