Entertainment, Wywiady

Hakim Ziyech był bardzo zadowolony po spotkaniu z Utrechtem, które Ajax niezwykle łatwo wygrał.

Amsterdamczycy rozegrali wczoraj bardzo dobre spotkanie i pokonali gości łatwiej niż można się było tego spodziewać.

“To był dla nas fajny mecz, w którym widać było sporo radości z dobrego futbolu jaki graliśmy. Sprawiało nam to tyle przyjemności, że nawet nie czułem zmęczenia. Myślę, że wszyscy czerpali z tego dużą radość.”

Mimo tego, że Marokańczyk nigdy nie narzekał na swoją pozycje, wydaje się, że znacznie lepiej odnajduje się w środku pola, gdzie pozostał mimo kontuzji Davida Neresa.

“Cieszę się, że trener nie zdecydował się na wiele rotacji. Jesteśmy obecnie w fazie, w której przyzwyczajamy się do pozycji swoich i kolegów. W taki sposób łatwiej jest nam cieszyć się grą. Oczywiście bardzo szkoda mi Davida i tego, że stało się to w takim momencie, ale jestem zadowolony, że nie było wiele zmian.” – dodał Hakim.

Ziyech wyraził również duże zadowolenie i radość z osoby Zakarii Labyada, który zdołał w końcu pojawić się w składzie i rozegrać przyzwoite spotkanie.

“Wszyscy znamy sytuację Zakarii, dlatego jestem szczęśliwy, że mógł zacząć mecz w składzie i zagrać dobre spotkanie. Myślę, że wszyscy podzielają to zdanie. Starałem się go motywować i mówić, że jego szansa przyjdzie. Przyszła dzisiaj i wydaje mi się, że pokazał, iż jest doskonałym zawodnikiem.”

Share

Zostaw komentarz