Entertainment

Donny van de Beek jest bardzo zadowolony ze zwycięstwa, jakie udało się odnieść w niedzielne południe.

Ajax rozegrał bardzo dobry mecz i pewnie pokonał FC Utrecht.

“Myślę, że zagraliśmy bardzo fajne spotkanie. Tym razem nie trzydzieści minut, nie połowę, ale większość spotkania. Komplementy dla drużyny, bo Utrecht to bardzo mocna drużyna. Zawsze chcemy dać kibicom nieco radości i myślę, że to się udało. Strzeliliśmy fajne gole, daliśmy dużo energii i pokazaliśmy sporo doskonałych akcji. Wydaje mi się, że to radość dla każdego.”

“W pewnym momencie czuć, że rywal ma bardzo trudny okres i nieco się poddaje. To dlatego ważne jest, aby zawsze notować dobry start. Często przejmujemy kontrolę, ale trzeba ją też utrzymać. Świetnie zaczęliśmy również w Zwolle, ale później się zrelaksowaliśmy. Jeśli zaczynamy spotkania tak jak to, jesteśmy trudni do pokonania. To do nas należy jednak, aby zaczynać tak każde spotkanie.” – dodał Donny.

Po niedzielnych spotkaniach, przewaga Ajaksu nad PSV wynosi już 11 oczek. Bardziej w grze pozostaje AZ, które traci tylko 6 punktów.

“Nigdy nie można niczego zakładać z góry. Jedyne co możemy robić, to dalej wygrywać nasze spotkania i wkładać w nie taką energię jak dzisiaj. Reszta nie leży w naszych rękach.”

Share

Zostaw komentarz