Entertainment, Wywiady

Andre Onana nie jest zaskoczony świetnym spotkaniem, jakie Ajax rozegrał w niedzielę.

Amsterdamczycy pewnie pokonali Utrecht, a zdaniem Kameruńczyka, nie ma w tym ani grama przypadku.

“Dla nas to normalne, szczególnie z powodu tego jak trenujemy i filozofii klubu. Zawsze staramy się osiągać właśnie taki poziom. Oczywiście to nie zawsze się udaje, ale ciężko na to pracujemy. Trenuję z grupą doskonałych graczy i wiem jakie mają możliwości. Dla mnie był to kolejny dzień w biurze, nic więcej.”

“Zarówno na treningach jak i w meczach, widać tą przyjemność i radość. Jesteśmy tutaj razem od długiego czasu i cieszymy się każdym dniem. Radość jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Życie jest za to krótkie, więc to dla mnie bardzo ważne.” – dodał golkiper.

Onana w bardzo ładnych słowach wypowiedział się również na temat swojego rywala – Bruno Vareli.

“Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. To dla mnie zaszczyt, że mogę z nim trenować. Myślę, że jest nawet lepszym bramkarzem niż ja i kiedy otrzyma szanse, pokaże to.” – dodał Andre i niewykluczone, że wkrótce Varela będzie miał w Amsterdamie swoje okazje.

“Na ten moment jestem bramkarzem Ajaksu i mam tutaj kontrakt. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Ważne jest dla mnie, żeby zrobić kolejny krok, ale to przyjdzie naturalnie. Jeśli nie, będę się dalej cieszył czasem w Amsterdamie. Jestem gotów na Premier League, a jeśli trener tak mówi, to z pewnością prawda.”

Share

Zostaw komentarz