Entertainment

Erik ten Hag nie przebierał w słowach, komentując zachowanie sędziego w trakcie spotkania w Lidze Mistrzów.

Ten Hag słynie z mocno dyplomatycznych wypowiedzi, ale tym razem puściły mu nerwy.

“To niesamowicie rozczarowujące i frustrujące. Dwa spotkania z Chelsea, w trakcie których podjęto tyle wątpliwych i błędnych decyzji. Zostajemy z jednym punktem, chociaż mogło być zupełnie inaczej. Skupiam się na pracy sędziego ogólnie i stwierdzam, że wiele decyzji zostało podjętych błędnie.”

“Uważam, ze Dalej Blind był faulowany, a dopiero potem sam popełnił faul. To był moment, który wywrócił ten mecz do góry nogami. Jeśli masz VAR, musisz widzieć takie sytuacje. Nie można podjąć decyzji o dwóch czerwonych kartkach i karnym. To chore. Podziękowałem sędziemu po tym spotkaniu. Nie uważam też, że Veltman zasłużył na czerwoną kartkę. Miał ręce przy ciele i nie mógł nic zrobić, trudno było je uciąć. Nie wiem, czy zgodnie z przepisami był to karny, ale na pewno nie kartka.” – dodał zły Ten Hag.

Mimo rozczarowującego wyniku, menadżer pochwalił swoją drużynę.

“Takiego scenariusza nie dało się założyć z góry, Myślę, że zagraliśmy fantastyczne spotkanie, dlatego tym bardziej jest mi żal.  Do wyniku 4:2 to było doskonałe spotkanie, świetne taktycznie. Nawet w końcówce w 9 graliśmy bardzo dobrze i wciąż mieliśmy sytuacje. Ostatecznie dowieźliśmy remis i jestem niesamowicie dumny z tej drużyny.”

Share

Jeden komentarz

  1. Crayzie

    Dla mnie jest to “chore” jak można podjąć decyzji o dwóch czerwonych kartkach i karnym. Dalej nie mogę w to uwierzyć co się stało ⚡⚡⚡

Zostaw komentarz