Entertainment

Daley Blind poparł swoich kolegów w stwierdzeniach, że Ajax został oszukany w Londynie.

Holender wyleciał w drugiej połowie z boiska, czym rozpoczął prawdziwy chaos na murawie. Efektem wszystkiego były dwie czerwone kartki, karny i stracony gol. Czy to najbardziej absurdalny mecz jaki można było oglądać?

“Z pewnością znalazłby się w TOP3…”- powiedział z żalem Blind.

“To niewiarygodne. Spoglądałem na obrazy z tego meczu i jest dla mnie jasne, że zostałem podcięty, co opóźniło moją reakcję. Mogłem próbować schować nogę, ale ten faul był kumulacją wielu rzeczy. Następnie Joel nie mógł nic zrobić z rękoma, które z resztą miał przy ciele. To były kolejne już wątpliwe decyzje.” – dodał defensor, który jest przekonany, że bez udziału sędziego, Ajax wygrałby to spotkanie.

“Nie chcę mówić wiele o sędziowaniu, a patrzeć tylko na nas, ale jeśli gralibyśmy w 11, utrzymalibyśmy ten wynik. Nie było żadnej paniki i nie działo się nic złego. Nawet po golu na 2:4 kontynuowaliśmy grę i roliśmy swoje. Co zrobiliśmy źle? Niewiele. VAR i sędzia po prostu zawiedli i nie inaczej było w pierwszym meczu. Skandaliczna decyzja. Być może sędzia ugiął się pod presją tego meczu, nie wiem…Wiecie co jest szalone? Na początku sezonu wszyscy otrzymaliśmy informację dotyczące żółtych kartek, a potrójna kara została usunięta już dawno temu.”

Po czerwonych kartkach Ajax ma ogromny problem, bo w Lille będzie trzeba całkowicie przemeblować środek obrony.

“To niezbyt dobra wiadomość. Graliśmy z Joelem prawie wszystko. Nie mam jednak wątpliwości, że chłopaki, którzy mogą tam zagrać, pokażą się z dobrej strony.”

Share

Zostaw komentarz