Entertainment

Dusan Tadić nie zagra w spotkaniu Serbii z Luksemburgiem w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Serb ma drobne problemy ze zdrowiem i wcześniej wróci do Amsterdamu.

W zagranicznych mediach dziś rano pojawiła się informacja, że Tadić doznał kontuzji mięśniowej, która eliminuje go z gry w najbliższym meczu kadry. Na szczęście okazuje się, że to nic poważnego, o czym zapewnia agent zawodnika.

“To nie kontuzja, a tylko przeciążenie mięśnia. Nic poważnego. Dusan opuści pojedynek z Luksemburgiem w ramach środków ostrożności, nie chcemy ryzykować. W nadchodzących tygodniach przed nim wiele ważnych spotkań w barwach Ajaksu. Podjął więc taką decyzję w porozumieniu z selekcjonerem Serbii. Teraz wraca na krótkie leczenie do Amsterdamu i będzie gotowy na najbliższe mecze w klubie” – powiedział Milos Malenovic, agent Tadicia w rozmowie z De Telegraaf.

Tadić w minioną sobotę rozegrał pełne 90 minut przeciwko Portugalii. Kapitan Ajaksu zaliczył dwie asysty, jednak to nie wystarczyło, by powstrzymać przeciwników, którzy zwyciężyli 4:2. Serbowie po czterech meczach eliminacji mają zaledwie cztery punkty na swoim koncie.

Share

Zostaw komentarz