Entertainment, Wywiady

Klaas-Jan Huntelaar wyznał, że rozumie krytykę, jaka narosła wokół ekipy Ajaksu w ostatnich tygodniach.

Doświadczony napastnik wyznał, że sami zawodnicy, również krytycznie podchodzą do swojej gry.

“Krytyka pojawia się również w grupie. Wiemy, że wciąż szukamy tej odpowiedniej formy. Musimy pokazywać bardziej stabilną grę i pracujemy nad tym. Jestem jednak przekonany, że będzie coraz lepiej i awansujemy do Ligi Mistrzów.” – powiedział Hunter, który wiem, że w Nikozji, Ajax zagrał słabo.

“Cały czas coś było nie tak. Czasami źle się ustawialiśmy, czasami dokonywaliśmy złych wyborów, czy byliśmy nieodpowiednio skoncentrowani. Ma to jednak związek z grą całej drużyny. Jeśli zawodnik jest w odpowiednim miejscu, to może otrzymać piłkę. Jeśli ktoś dostaje piłkę i najpierw musi szukać, a na dodatek nie znajduje partnera, to wprowadza pewną niepewność w drużynę.”

Sporo wskazuje na to, że 36-latek, pogra w tym sezonie sporo. Bliski odejścia z klubu jest Kasper Dolberg, a innego nominalnego napastnika w Amsterdamie nie ma.

“Mogę pograć jeszcze pewien czas. Jeśli zacznę czuć fizyczny limity, również mentalnie będzie lepiej zakończyć. Obecnie jeśli dobrze odpocznę, potrafię się szybko zregenerować po meczu. Koniec końców zajmuje mi to więcej czasu niż kiedyś, ale dalej nie jest źle.”

Share

Zostaw komentarz