Entertainment, Transfery, Wywiady

Donny van de Beek nadal nie jest pewny swojej przyszłości. Real Madryt czy Ajax Amsterdam? Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach powinniśmy mieć coraz więcej jasności w tej kwestii.

“Nic nie jest przesądzone. Musimy poczekać i zobaczyć, jak to się potoczy. Jest duża szansa na to, że zostanę tutaj na kolejny sezon, ale nie chcę jeszcze składać żadnych deklaracji. Real Madryt to świetny klub, podobnie jak Ajax” – powiedział pomocnik.

Van de Beek wyraził swoje zadowolenie z faktu zwycięstwa nad PAOK-iem, ale przyznał, że nie był to łatwy mecz.

“To był dla nas bardzo trudny i ostry wieczór. Cieszę się, że udało nam się awansować dalej, ale nie pytajcie, jak to zrobiliśmy. PAOK to bardzo silny przeciwnik. Byli świetnie zorganizowany, grali często długimi podaniami i mieli w ataku silnych napastników. Sprawili nam dużo problemów przy kontrach, ale to też wynikało z tego, że momentami nie byliśmy precyzyjni. Przy ich kontratakach byliśmy całkowicie otwarci. Nasza organizacja musi być lepsza” – dodał Holender w rozmowie z Ziggo Sport.

Słaba organizacja, o której wspomniał Van de Beek to wynik między innymi zmian w drugiej linii ekipy z Amsterdamu. Drużynę opuścili przecież Frenkie de Jong i Lasse Schone.

“To wymaga czasu, by wszystko przygotować od nowa. Nowi zawodnicy muszą wczuć się w cały zespół, ale jestem przekonany, że wszystko będzie dobrze. Ostatecznie dziś najważniejszy jest wynik. Wkrótce nikt nie będzie wspominał o stylu, liczy się rezultat. Musimy grać lepiej, to jest oczywiste także dla nas” – zakończył Van de Beek.

Share

Zostaw komentarz