Entertainment, Transfery

Coraz więcej informacji pojawia się wokół Kaspera Dolberga. Napastnik zaliczył rozczarowujący początek nowego sezonu w Ajaksie i zdaniem niektórych mediów może on odejść jeszcze w tym oknie transferowym.

Dla Dolberga ostatnie dni, by nie powiedzieć miesiące, były bardzo trudne. Duńczyk z urazem opuścił boisko w pierwszej połowie meczu z PAOK-iem, następnie przesiedział na ławce rezerwowych pojedynek z Emmen. Na domiar złego Duńczyk nie zmieścił się w kadrze meczowej na rewanż z mistrzem Grecji. W środowe popołudnie został rozegrany wewnętrzny sparing między drużynami Ajaksu. Zagrali rezerwowi, którzy potrzebują minut gry oraz młodzi przedstawiciele ekip Jong i U19. Na boisku pojawili się między innymi Edson Alvarez, Kik Pierie, Perr Schuurs, Quincy Promes czy Zakaria Labyad, a zabrakło właśnie Dolberga.

Temat podgrzewają media duńskie. Według źródeł EkstraBladet Dolberg został praktycznie skreślony w Amsterdamie i jest przez Ajax oferowany innym europejskim klubom. Możliwe jest nawet wypożyczenie.

Nie trzeba było długo czekać na informacje o zainteresowanych klubach. Francuski dziennik Nice-Matin donosi, że 21-letni zawodnik jest poważnym celem dla OGC Nice, który szykuje się do transferowej ofensywy po otrzymaniu dodatkowych środków od sponsora i nowego właściciela, firmy INEOS.

Media holenderskie jeszcze nie potwierdzają żadnych powyższych doniesień, jednak zamieszanie wokół Dolberga staje się coraz większe, a jego odejście tego lata coraz bardziej prawdopodobne.

Share

4 komentarze

  1. afca144

    W obecnej sytuacji Magallan również nie ma szans na pierwszy skład. Ciekawe jaki na niego mają plan.

  2. piotrwozniakowski

    Oby, pozbyć się go jak najszybciej, nie wykorzystał swoich szans, tęsknić nie będę.

  3. mhekwei

    Przykro mi, bardzo liczyłem na jego przełamanie w Ajaxie. I chyba się przeliczyłem.

Zostaw komentarz