Entertainment, Wywiady

Sergino Dest w ostatnich dniach zadebiutował w rozgrywkach Eredivisie i europejskich pucharach. Młody obrońca cieszy się z otrzymywanych szans, ale ma świadomość tego, że jeszcze wiele musi się nauczyć.

“Trener powiedział, że wchodzę. Byłem gotowy, czekałem na swoją szansę. Liga Mistrzów to poziom zdecydowanie wyższy, ale chcę grać właśnie na tym poziomie. PAOK prezentował dość odmienny styl. Tutaj w Holandii nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu rywali. Momentami za bardzo wchodziliśmy w ich grę, ale w końcu udało nam się narzucić swoje tempo” – powiedział młodzieżowy reprezentant USA przed kamerami AT5.

Po zakończeniu meczu obie drużyny nie tryskały wielką radością. PAOK miał pretensje do sędziego, natomiast piłkarze Ajaksu choć awansowali, mieli w głowach to, że nie rozegrali dobrego spotkania.

“Oni są pełni pasji, to dosyć zrozumiałe, że po porażce byli wściekli. My musimy przeanalizować ten mecz. Musimy szczegółowo omówić, co wyglądało źle i jak możemy to poprawić. Ja również popełniłem kilka błędów i mam nadzieję, że wyciągnę z tego odpowiednie wnioski. Trener? Myślę, że Ten Hag jest świetnym szkoleniowcem. Jest bezpośredni i ma dobry kontakt z zawodnikami” – dodał Dest.

Share

Zostaw komentarz