Entertainment, Wywiady

Hakim Ziyech podobnie jak inni zawodnicy, był zadowolony z sobotniego meczu z Emmen.

Ajax pewnie pokonał na Arenie ekipę Emmen i może już w spokoju przygotowywać się do meczu w Lidze Mistrzów.

“Jeśli wygrywasz 5:0, nastroje nie mogą być złe. Mogliśmy sprawić, że to spotkanie będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli strzelasz na 1:0 już w pierwszej minucie, wszystko staje się prostsze. Nie zrobiliśmy tego i w pierwszej połowie mieliśmy małe problemy. Oni byli dość groźni z kontr, ale w drugiej części meczu nie było już praktycznie żadnego zagrożenia pod naszą bramką.” – powiedział Marokańczyk, który przedwczoraj przedłużył swój kontrakt z klubem.

“Wszyscy wiedzą, że czuję się w Ajaksie dobrze i nie zamienię tego od tak. W pewnym momencie chcesz mieć też jasność, co do swojej przyszłości. W zeszłym tygodniu byłem niemal pewny, że chcę tutaj zostać. Mamy naprawdę fajną drużynę i to wiedzą wszyscy. Czujemy się razem dobrze i to tylko sprawia, że mamy z tego większy fun. Chcemy osiągnąć w tym sezonie rzeczy, które osiągaliśmy w poprzednim.”

Marokańczyk w meczu z Emmen współpracował głównie z Dusanem Tadiciem, który zastąpił na środku ataku Kaspera Dolberga.

“To nie ma dla mnie znaczenia. Potrafimy dobrze zrozumieć się z Tadiciem, ale wiecie też, że Kasper jest doskonałym napastnikiem, który potrafi strzelać gole.”

Share

2 komentarze

  1. MarcinKoczor

    “wiecie też, że Kasper jest doskonałym napastnikiem”
    się uśmiałem ; )

Zostaw komentarz