Entertainment, Transfery

Wszystko wskazuje na to, że Bayern Monachium zintensyfikuje swoje starania, które mają na celu pozyskanie Hakim Ziyecha.

Marokańczyk od dawna znajduje się na liście Bawarczyków, ale do tej pory nie był numerem jeden. Bayern za wszelką cenę chciał ściągnąć Leroya Sane z Manchesteru City, ale do tego na pewno nie dojdzie. Niemiec doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy.

W związku z tym, Bayern musi zwrócić swój wzrok w kierunku innych graczy, a jednym z nich ma być Ziyech. Klub z Monachium będzie chciał pozyskać Marokańczyka, który na liście życzeń znajduje się przed Stevenem Bergwijnem z PSV oraz Timo Wernerem z Lipska.

Za Ziyechem dodatkowo przemawia fakt, że kwota jego wykupu jest prawdopodobnie mniejsza od tej, którą należałoby zapłacić za Bergwijna i Wernera.

Sam Bayern wydaje się być ciekawą opcją dla piłkarza, który powtarza od dawna, że odejdzie tylko do odpowiedniego klubu. Ziyech odrzucił wcześniej możliwość transferu do Sevilli FC, ale wydaje się, że oferta z Monachium okaże się zadowalająca. Ajax mimo wszystko walczy o pozostanie zawodnika, któremu zaoferowano nowy kontrakt, z wynagrodzeniem sięgającym 4 milionów euro.

Share

8 komentarzy

 1. piotrwozniakowski

  Ziyech zostaje z nami, podpisał do 2002r.

 2. youngmoney3755

  Tak, moim zdaniem mamy mocne skrzydła. Promes za wiele nie pokazał ale też nie miał okazji ale wiadomo jaki to jest piłkarz i na pewno wiele nam da. a jeśli odejdzie Donny to większy problem będziemy mieli w pomocy niż na skrzydłach jak Hakim odejdzie,

 3. yogi-1984

  Ja bardziej zgodzę się z Kilofem niż z Tobą Youngmoney, skrzydła są dobrze obsadzone? Tadic, Neres… Można Mazraouiego wystawić na skrzydle, ale czy to jest bogactwo? Promes na razie za wiele nie pokazał. Zobaczymy. Ziyech na pewno ma świetny przegląd pola, dobre uderzenie z dystansu i wolnego, ogólnie dobry stały fragment gry.

 4. youngmoney3755

  Skrzydła są dobrze obsadzone nawet jak by odszedł, ważne by go za pół darmo nie puścić

 5. kilof

  Śmiem twierdzić, że to będzie największe osłabienie Ajaksu w tym okienku.

Zostaw komentarz