Entertainment

Sporo wskazuje na to, że Hakim Ziyech może zostać w Amsterdamie i kontynuować sezon 19/20 w barwach Ajaksu!

Marc Overmars odbył już pierwsze rozmowy z Ziyechem, w sprawie przedłużenia jego umowy, która wygasa w czerwcu 2021 roku.

Ajax jest zdeterminowany do tego, aby Marokańczyk pozostał w Holandii na jeszcze jeden sezon. Ziyech nie wyklucza takiego scenariusza i obecnie rozważa ofertę jaka została mu złożona.

Jeśli Hakim podpisze nowy kontrakt, będzie najlepiej opłacanym piłkarzem w całej Eredivisie.

Tego lata, Ziyech mógł odejść do Sevilli, ale odrzucił zainteresowanie ze strony Hiszpanów. W grze o gracza ma pozostawać jeszcze Bayern Monachium, na transfer do którego, Hakim zaopatruje się dość pozytywnie.

Mimo tego, są szanse na pozostanie w Ajaksie, a sprawa powinna znaleźć rozwiązanie w najbliższym czasie.

Share

3 komentarze

 1. kilof

  Pan piłkarz Hakim Ziyech, szacunek nawet gdyby odszedł jeszcze teraz. Inni na hasło Sevilla to straciliby rozum i uciekli, mało to było takich przypadków? Widać, że ma poukładane w głowie, bo cóż taka Sevilla może zaoferować czego nie ma w Ajaksie? Jedynie grę w silniejszej lidze ale czy zespole? Z Ajaksu także odchodzi się do największych.

 2. listekok

  Wszystko fajnie, każdy obiecuje ze zostanie jeszcze jeden sezon tj Nico, Onana, Neres, Ziyech. Ale co będzie w przyszłym sezonie jak wszyscy odejdą?

  • Lesley

   Zbyt daleki wybieganie. Taka jest kolej rzeczy niestety 🙂 Za Nico jest Martinez/Dest/Alvarez (różnie mogą grać). Za Onanę mamy Kotarskiego, Scherpena może El Maacha, a może Varelę. Za Neresa czy Ziyecha jest Promes, Tadic też będzie grał, trzeba poważniej myśleć o Langu już, a na pewno też będą wzmocnienia. Już i teraz moglibyśmy bez nich grać, ale ze słabym efektem, bo większość z wymienionych jest za młoda lub nie zna Ajaksu. Za rok będzie inaczej.

Zostaw komentarz