Entertainment, Wywiady

David Neres rozpoczyna wakacje w doskonałym nastroju. Skrzydłowy wraz z reprezentacją Brazylii zdobył wczoraj Copa America, pokonując w finale Peru 3:1.

Neres w trakcie turnieju pojawił się na boisku dwukrotnie w fazie grupowej. Gracz Ajaksu wybiegł w podstawowym składzie w spotkaniach z Boliwią i Wenezuelą. Po zakończeniu finału udzielił krótkiego wywiadu dla Algemeen Dagblad.

“Dziś możemy świętować, możemy pić piwo i się bawić, jest do tego idealna okazja. Nie wiem jeszcze czy wyjadę na wakacje. Do klubu muszę wrócić 28 lipca. Transfer? Moja przyszłość jest w Ajaksie” – odpowiedział krótko skrzydłowy.

“Rozpocząłem turniej w jedenastce, ale straciłem to miejsce, to było trudne. Dawałem z siebie wszystko, ale to nie było wystarczające. Ostatecznie jednak liczy się dobro zespołu, więc niezmiernie cieszę się, że dzisiaj wygraliśmy. To świetne uczucie i piękne doświadczenie, by móc grać z takimi zawodnikami. Teraz czuję, jakbym był już starszy i bardziej doświadczony. To z pewnością będzie mieć wpływ na mój piłkarski rozwój” – stwierdził Neres.

Media spekulują, że Neresa bacznie obserwują między innymi takie kluby jak Manchester United i Atletico, ale jeszcze żadna formalna oferta nie wpłynęła do Amsterdamu.

Share

3 komentarze

  1. MarcinKoczor

    Agentem Neresa jest Bertolucci Sports czyli – Giuliano Bertolucci w swoim cv ma takich piłkarzy jak Oscar ten co poszedł po kasę do Chin

  2. samuraj333

    Chyba nie Mino Raiola, bo już dawno by Neresowi robił gówno z mózgu

  3. marcinsitek1

    Ciekawe kto jest jego agentem?

Zostaw komentarz