Entertainment, Transfery

Jak informuje De Telegraaf, komplikują się sprawy transferu Matthijsa de Ligta.

Kapitan chce odejść z klubu i jego pozostanie jest już praktycznie niemożliwe. De Ligt chciałby jednak opuścić Ajax frontowymi drzwiami.

Mino Raiola porozumiał się już z Juventusem w sprawie transferu, ale klub z Serie A, dalej nie spełnia oczekiwań Ajaksu. Problem jest jednak taki, że Ajax miał w zeszłym sezonie zapewnić De Ligta, iż ten będzie mógł odejść kolejnego lata, za kwotę około 50 milionów euro. Dobry sezon w Europie i reprezentacji sprawił jednak, że Amsterdamczycy nie godzą się na taką ofertę.

Raiola zapewnił, że nie ma zamiaru otwierać żadnej sprawy arbitrażowej, ale przypomniał o takich obietnicach i ironicznie wspomniał, że “to Ajax podejmie decyzje jak sobie z tym poradzić”.

Juventus chciałby ściągnąć zawodnika za kwotę 50 milionów euro + bonusy.

De Ligt ma się dzisiaj stawić na treningu Ajaksu w Amsterdamie, ale nie wiadomo, czy poleci na obóz w Austrii, gdzie Ajax wyleci w sobotę.

Share

3 komentarze

  1. marcinsitek1

    A skąd Juve wiedziało, że byli dogadani w zeszłym roku, że może odejść za około 50ml. To skandal, nie uczciwe zagrywki. Wszyscy nas kroją na kasę. Mam dość tego grubasa.

  2. tomasz.bielen

    Dla mnie to chore podejście od kiedy negocjuje się kontrakt przed dogadaniem się z klubem. A garbaty powinien mieć dożywotni zakaz wjazdu do Amsterdamu

  3. marek_kucharz

    Zaczyna sie! Niech zarząd pomyśli nad zapiskiem w kontraktach młodych zawodników przy podpisywaniu pierwszego, ze nie mogą korzystać z usług tego grubasa bo on od lat działa na szkodę klubu!!

Zostaw komentarz