Entertainment, Transfery

21-letni skrzydłowy, Dennis Johnsen następny sezon spędzi na wypożyczeniu w PEC Zwolle. W umowie zawarta została opcja transferu definitywnego.

Johnsen ostatnie pół roku występował w barwach Heerenveen także na zasadzie wypożyczenia. Jego były klub nie zdecydował się pozostawić go na stałe i Norweg wrócił do Ajaksu. W Amsterdamie ponownie uznano, że nie ma dla niego miejsca w selekcji pierwszego zespołu i skrzydłowy musiał szukać innego klubu, by móc grać regularnie. Johnsen zostanie w PEC Zwolle do 30 czerwca 2020 roku i później może zostać wykupiony. Jego kontrakt z Ajaksem obowiązuje do połowy 2021 roku.

“W moim wieku bardzo ważne jest, by zaliczać kolejne minuty gry w Eredivisie. Mam pozytywne odczucia co do PEC Zwolle. Nie tylko w oparciu o liczne rozmowy, jakie przeprowadziłem tutaj w ostatnim czasie, ale również ze względu na to, co widziałem w poprzednich latach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by wywalczyć miejsce w podstawowym składzie” – powiedział Johnsen dla oficjalnej strony PEC Zwolle.

Share

Zostaw komentarz