Entertainment, Transfery

Po plotkach z zagranicznych źródeł, również De Telegraaf donosi o tym, że Matthijs de Ligt może trafić do Paris Saint Germain.

Mimo tego, że negocjacje z PSG skwitował “nieprawdziwymi doniesieniami” Mino Raiola, Telegraaf jest przekonany, że w środę, agent rozmawiał z przedstawicielami klubu z Paryża.

Ponadto, Telegraaf donosi, że dziewczyna kapitana Ajaksu wybrała się już do Paryża na poszukiwanie domu. Taki sam scenariusz miał miejsce kilka miesięcy temu, kiedy to dziewczyna Frenkiego de Jonga również poleciała do Barcelony poszukiwać nowego miejsca zamieszkania.

PSG jest przerażone tym, że ponownie może dojść do scenariusza sprzed miesięcy, kiedy to z kwitkiem klub odprawił Frenkie de Jong. Młody pomocnik był już niemal po słowie z PSG, a ostatecznie wybrał Barcelonę.

Paryżanie mają nadzieję, że De Ligt jak najszybciej złoży podpis na pięcioletniej umowie. Francuzi jak najszybciej chcą też oficjalnie potwierdzić przyjście do klubu Leonardo, co ma pomóć w finalizacji transferu.

Nadzieje na zmianę decyzji mają jeszcze Barcelona i Juventus, które również będą skłonne zapłacić około 80 milionów euro.

Share

Zostaw komentarz