Entertainment, Transfery

Holenderskie media kilkanaście dni temu informowały, że na liście życzeń Ajaksu znajduje się Quincy Promes. Dziś media hiszpańskie donoszą, że Ajax rzeczywiście jest zainteresowany skrzydłowym i w tym momencie to właśnie klub z Amsterdamu jest najbardziej konkretny.

Estadio Deportivo twierdzi, że Promes może w tym oknie transferowym opuścić Sevillę. Skrzydłowy ma za sobą dość rozczarowujący sezon, w którym występował na różnych pozycjach i wielokrotnie wchodził na boisko jako rezerwowy w trakcie meczu. W 33 ligowych występach zdobył dwie bramki.

Media spekulują, że Promes nie czuje się dobrze w swoim aktualnym klubie i myśli o odejściu, na co otwarta jest także Sevilla. Ajax w tym momencie wykazuje najbardziej konkretne zainteresowanie, ale nie wiadomo czy Overmars wystosował już formalną ofertę. Należy podkreślić także, że Holendra bacznie obserwuje również wiele innych klubów. Nie wiadomo też jaka kwota usatysfakcjonuje hiszpański klub, ale można się domyślać, że będzie to około 20 milionów euro, gdyż właśnie za tyle Promes został zakupiony rok temu ze Spartaka Moskwa.

Share

Zostaw komentarz