Entertainment, Transfery, Wywiady

Jak twierdzi dziennikarz De Telegraaf, Marcel van der Kraan, Donny van de Beek preferuje przejście do angielskiej Premier League. Jego odejście nie jest przesądzone, ale sam zawodnik miał już przedstawić swojemu agentowi swoje preferencje.

“Van de Beek jest skupiony głównie na Premier League. Myślę, że tam pasowałby idealnie. Jest piłkarzem wszechstronnym, potrafiącym grać na wielu pozycjach” – powiedział Van der Kraan w programie talkSPORT.

“Jego preferencje są dosyć konkretne, ponieważ interesuje go transfer do Manchesteru United lub Tottenhamu. Jeżeli agentowi uda się zaaranżować taki transfer, Van de Beek natychmiast go zaakceptuje” – dodał dziennikarz.

Jak już wspomnieliśmy, odejście Van de Beeka z Ajaksu nie jest w tym momencie przesądzone. Zawodnik ma w Amsterdamie kontrakt do połowy 2022 roku, klub jest zainteresowany przedłużeniem tej umowy, która zagwarantowałaby pomocnikowi podwyżkę i miano wicekapitana. Holender w maju stwierdził, że w Ajaksie czuje się doskonale i nie myśli jeszcze o możliwym odejściu, choć i tego wykluczyć nie można. Spekuluje się, że “Joden” za swojego wychowanka oczekują ponad 50 milionów euro.

Share

Zostaw komentarz