Entertainment

Lisandro Martínez stał się wczoraj oficjalnie nowym piłkarzem Ajaksu Amsterdam.

22-letni Argentyńczyk wyczekuje już początku swojej przygody z amsterdamskim klubem.

“Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że podpisuję kontrakt z jednym z największych klubów świata. Z niecierpliwością czekam, aż będę mógł tutaj grać. Chcę zacząć jak najszybciej.”

“Myślę, że Ajax jest idealnym miejscem do tego, aby się dalej rozwijać, zarówno jako piłkarz jak i człowiek.” – dodał Lisandro, który przed transferem rozmawiał z Nico Tagliafico.

“Znam Nico z reprezentacji Argentyny, a w Argentynie wszyscy go znają i szanują. On wypowiadał się o klubie bardzo ciepło, jeszcze przed zainteresowaniem. To zabawne, że chwilę po tym pojawiło się realne zainteresowanie mną. Ajax jest bardzo popularnym w Argentynie. Wszyscy znają i śledzili przygodę w Lidze Mistrzów. Tym bardziej cieszę się, że tutaj jestem.”

“Moim celem jest wygrać wszystko co się da. Będę trenował jak najciężej się da, aby zaliczyć udany początek z moimi nowymi partnerami.”

Za jakiego gracza można uznać Lisandro Martíneza?

“Jestem agresywnym zawodnikiem, który stara się grać blisko rywala. Próbuję robić to co inni, ale jeszcze lepiej. Lubię obsługiwać kolegów dobrymi podaniami. Chcę dać od siebie jak najwięcej i sprawiać, że moim koledzy stają się lepsi, bo wtedy sam czerpię z tego więcej.”

Share

2 komentarze

  1. mhekwei

    Dużo dobrego piszą o tym zawodniku. Pewnie gdyby był z 7 cm wyższy, to kosztowałby 2 razy tyle, chociaż i tak do końca obawiałem się, że jakiś Hiszpański średniak się w to wszystko wmiesza. Oby mu się wiodło w Amsterdamie.

  2. marcinsitek1

    Witamy!
    Miejmy nadzieję, że to będzie udany transfer.
    Powodzenia!

Zostaw komentarz