Entertainment

Noussair Mazraoui w kolejnym sezonie na pewno będzie dalej piłkarzem Ajaksu Amsterdam.

Wybrany talentem roku w klubi, Nous wyznał, że dalej może się wiele nauczyć, a Amsterdam jest do tego idealnym miejscem.

“Zostanę w Ajaksie. Nie skończyłem się jeszcze uczyć.” – powiedział Nous, dla którego pierwszy sezon w pierwszej drużynie Ajaksu nie mógłby być chyba lepszy.

“Tak to prawda. To mój pierwszy sezon i wygraliśmy dwa trofea oraz przeszliśmy długą drogę w Lidze Mistrzów. Sam zagrałem wiele spotkań, więc to fantastyczny sezon. Ciężko wskazać wyjątkowe momenty, bo jest ich tak wiele. 1:1 przeciwko Bayernowi, 1:0 z Benficą, wygrany puchar, wygrane mistrzostwo…”

Defensor odniósł się również do symboliki 34 mistrzostwa, podobnie jak inni gracze.

“To coś o czym szybko się nie zapomni. Świętowanie tego razem to fantastyczna rzecz. Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy ten 34 tytuł dla niego. On zawsze pozostanie w mojej głowie. To mój dobry przyjaciel i dalej liczę na jego powrót do zdrowia.” – dodał talent roku w Ajaksie…

“Nie spodziewałem się tego. Jestem szczęśliwy i dumny. To mój pierwszy sezon i nie mógł być lepszy. Dorosłem i zyskałem doświadczenie w wielu rozgrywkach.”

Share

Zostaw komentarz