Entertainment, Transfery

Bayer Leverkusen zgłosił się do Ajaksu z chęcią pozyskania Daleya Sinkgravena. Holendra bardzo ceni obecny szkoleniowiec niemieckiego klubu, Peter Bosz.

To właśnie Bosz w czasie swojej pracy w Amsterdamie przesunął Sinkgravena na pozycję lewego obrońcy. W ostatnim czasie szkoleniowiec po raz kolejny pochlebnie wypowiadał się o swoim byłym podopiecznym i chęć transferu nie może być teraz żadnym zaskoczeniem. De Telegraaf poinformował dziś o pierwszych kontaktach obu klubów, ale nie wspomniano żadnej konkretnej kwoty. Umowa piłkarza obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Kontrakt jest więc bliski wygaśnięcia, dlatego ewentualny transfer nie będzie dla klubu z Leverkusen bardzo kosztowny. Media nie wspomniały także jaka jest reakcja Ajaksu i samego piłkarza, choć jeśli ten będzie chciał odejść to prawdopodobnie nie spotka na swojej drodze żadnych problemów. Amsterdamczycy wkrótce ogłoszą pozyskanie nowego defensora, Lisandro Martineza, który w przyszłym tygodniu przejdzie testy medyczne.

Share

2 komentarze

  1. samuraj333

    W jego przypadku widze inny problem, chłopaka notorycznie stwiaja na lewej obronie, podczas gdy on był srodkowym pomocnikiem-dodam, że bardzo dobrym z ogromnym talentem. uważam, ze powrót na swoją macierzystą pozycję bardzo by mu pomógł

  2. Crayzie

    Mocno trzymałem kciuki za jego powrót do zdrowia, chłopak ma niewątpliwie talent, jego “Body Balance” jest niesamowity, ale kontuzja za kontuzją skutecznie wyhamowała jego rozwój. Skoro Dolbergowi dają szansę to jemu też powinni.

Zostaw komentarz