Entertainment

Donny van de Beek bardzo emocjonalnie podchodzi do tematu 34 mistrzostwa kraju.

Wszystko wskazuje na to, że już dzisiaj Joden siegną po 34 tytuł mistrzowski w swojej historii. Tytuł jakże ważny i symboliczny z powodu Abdelhaka Nouriego.

“Proszę o numer 34, bo wspólnie zajmiemy się sprawą 34 mistrzostwa kraju – tak powiedział. Po jego wypadku długo o tym myślałęm i wiedziałem, że nie opuszczę Ajaksu przed zdobyciem tego mistrzostwa. Graliśmy o to również dla Appiego. Pragnąłem tego mistrzostwa tak bardzo.”

Mimo tego, że Van de Beek był w bardzo bliskich relacjach z Nourim, nie odwiedza go bardzo często…

“Ma to związek z tym, że kiedy go widze, to boli tak bardzo. Jestem przygnębiony przez kilka tygodni i nie mogę spać. To ból do którego nie jestem przyzwyczajony. Wolałbym oczywiście widywać go każdego dnia, bo bardzo za nim tęsknię. Jestem jednak pewien, że nie byłbym w stanie normalnie funkcjonować. Kiedy jestem z nim, dużo mówię i czasem mam wrażenie, że się uśmiecha i coś z tego czerpie.”

“Kiedy słysze jak fani skandują jego imię, to piękna rzecz. Każdego dnia, kiedy jestem na De Toekomst, brakuj mi go, wspólnych rozmów w szatni i wielu świetnych chwil. Teraz kiedy jesteśmy blisko 34 mistrzostwa, jestem dumny, ale jednocześnie smutny. To po prostu niesamowicie trudne.”

Share

Zostaw komentarz