Entertainment, Transfery

Najpewniej musimy porzucić wszelką nadzieję na pozostanie w Ajaksie Matthijsa de Ligta. Hiszpańskie media donoszą, że jego przenosiny do FC Barcelony są już tylko kwestią czasu.

Dziennikarz Oriol Domenech na antenie Catalunya Radio zapewnił, że kataloński klub jest bardzo bliski osiągnięcia pełnego porozumienia w sprawie transferu Holendra. Wcześniej pojawiały się doniesienia twierdzące, że znaczną przeszkodą może okazać się Mino Raiola i jego wygórowane oczekiwania. Wiele wskazuje na to, że ten problem uda się rozwiązać, jak również kwestię zawieszenia popularnego agenta.

Podobne informacje przedstawiła hiszpańska Marca, która uważa, że finalizacja transferu jest na wyciągnięcie ręki. Podobno nieoczekiwanie łatwo poszły rozmowy z Ajaksem, który już pogodził się ze stratą kapitana. Ajax za De Ligta ma otrzymać około 70 milionów euro oraz bonusy. Sprawa kontraktu indywidualnego zawodnika w Barcelonie również nie powinna stanowić żadnego problemu. Można przypuszczać, że oficjalne ogłoszenie transakcji nastąpi po zakończeniu sezonu ligowego w Holandii.

Share

4 komentarze

  1. listekok

    Na Allegro dostaną więcej

  2. marek_kucharz

    Zdecydowanie za mało!!! Poniżej 100 nie schodzić, z Frenkiem tak samo powinni chcieć 100. Gdzieś dziś przeczytałem ze Nico ma zapis w kontrakcie odstępne 20baniek to jakiś żart chyba!!

  3. maniek71771

    Za mało za niego wyciągnęli… żeby to się wszystko nie skończyło tanią wyprzedażą 🙁

Zostaw komentarz