Entertainment, Kadra

Nicolás Tagliafico zostaje w Ajaksie na kolejny sezon! Argentyńczyk podpisał dziś nowy kontrakt, który zawiera między innymi zobowiązanie piłkarza do pozostania co najmniej na rok w Amsterdamie.

Umowa obrońcy nadal obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku. Kibice w tym przypadku mogą jednak spać spokojnie, gdyż w najbliższym okienku Tagliafico zobowiązał się nie odchodzić. Argentyńczyk rozgrywa właśnie swój drugi sezon w Amsterdamie po tym jak został zakupiony z Independiente w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory zgromadził 57 oficjalnych występów w pierwszym zespole Ajaksu, w których zdobył sześć bramek i zaliczył osiem asyst.

“To naprawdę bardzo dobra wiadomość dla nas oraz wyraźny sygnał dla pozostałych zawodników. To pokazuje, że jesteśmy ambitni i z tą myślą patrzymy w przyszłość” – powiedział Marc Overmars.

Ajax już pełną parą pracuje nad skompletowaniem selekcji na kolejny sezon. Wcześniej zakupieni zostali już Kjell Scherpen, Kik Pierie i Razvan Marin. Nowe kontrakty podpisali natomiast Onana, Mazraoui, Huntelaar i dziś Tagliafico.

Share