Entertainment, Wywiady

Nicolas Tagliafico jest zadowolony z faktu, że drużyna Ajaksu najbliższe dwa mecze rozegra na własnym stadionie. Obrońca wierzy, że uda się osiągnąć odpowiedni poziom gry i zrobić ważne kroki w kierunku mistrzostwa Holandii.

“Naszym celem zawsze jest wygrywanie w dobrym stylu, ale w takich meczach jak ten z Groningen najważniejsze są trzy punkty. W takich właśnie pojedynkach pokazujesz, że chcesz zdobyć mistrzostwo. W poprzednim sezonie takie spotkania kończyliśmy remisem lub nawet porażką. Teraz jest inaczej. Takie mecze są moim zdaniem kluczowe” – powiedział Argentyńczyk w rozmowie z Ajax TV.

“Teraz przed nami dwa mecze u siebie. Musimy ponownie pokazać, jak mocni jesteśmy we własnym domu. To będą ważne mecze, ale tutaj czujemy się bezpieczniej. Wspólnie z kibicami będziemy walczyć o wygraną.”

Drużyna Ajaksu zbliża się do wywalczenia tytułu mistrzowskiego, jednak wyścig trwa w najlepsze i nie można nawet na moment stracić koncentracji.

“Pracujemy nad czymś niezwykle pięknym, ale teraz po prostu musimy kontynuować walkę i dać z siebie wszystko. W połowie maja możemy ostatecznie osiągnąć to, co sobie wcześniej zakładaliśmy jako cele. Możemy napisać historię. Przed nami ostatni sprint” – zakończył Tagliafico.

Mecz Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem odbędzie się we wtorek, 23 kwietnia o godzinie 20:45.

Share

Zostaw komentarz