Entertainment

Joel Veltman coraz bardziej zaczyna wierzyć w to, że Ajax może wygrać w tym sezonie Ligę Mistrzów.

Niesamowity Ajax pokonał wczoraj Juventus Turyn, przesuwając “granice absurdu” tego sezonu. Grając od 2 rudny kwalifikacji, Joden zameldowali się w półfinale rozgrywek.

“Na ten moment być może nie ma żadnych granic.” – powiedział defensor.

“Oczywiście potrzeba też odrobiny szczęścia, ale zagraliśmy tutaj fantastycznie. To Juventus, który sięga po mistrzostwo swojego kraju z dwoma palcami w nosie. Zagraliśmy przeciwko nim bardzo dobrze. W drugiej połowie mieliśmy tyle miejsca, że powinniśmy zdobyć jeszcze z dwa gole.” – dodał Joel.

Joel miał w Turynie swoją mało pozytywną chwilę, bo był mocno zaangażowany w pierwszego gola dla Włochów. Później jednak, postawa defensora była już bez zarzutu.

“Wiedziałem, że zostałem popchnięty, ale nie wiedziałem, że przez Matthijsa, zobaczyłem to dopiero później. To prawidłowy gol.”

“Po meczu to było prawdziwe szaleństwo. Muzyka, śpiew i Schone na stole.” – dodał z uśmiechem Joel.

Teraz Ajax musi jednak szybko skupić się na innych wyzwaniach, bo w sobotę czeka na nas trudny mecz w Groningen, być może kluczowy dla mistrzostwa kraju.

Share

2 komentarze

  1. Crayzie

    Veltman to dobry obrońca, ale czasami robi głupie rzeczy 😂 Mazraoui ma solidnego konkurenta.

    P.S. Lesley do poprawy literówki, w poprzednich artykułach też. 😒❤

  2. listekok

    Veltman wczoraj pokazał charakter i to że kontuzja to już przeszłość. Jeden z najlepszych na boisku. Z taką obroną możemy wiele zdziałać, a po powrocie Nico “ruszy” jeszcze lewa strona. Chłopaki zróbcie to!!!

Zostaw komentarz