Entertainment

Klaas-Jan Huntelaar z całą pewnością był wczoraj graczem meczu w starciu z Excelsiorem Rotterdam.

Doświadczony napastnik nie tylko zdobył trzy gole i dołożył asystę, ale do momentu zejścia z boiska imponował ambicją i wsparciem dla drużyny, nawet w defensywie.

“Zawsze jestem głodny bramek. Dzisiaj wszystko poszło bardzo dobrze. Myślę, że pierwszy gol był najlepszy ze wszystkich.” – powiedział napastnik, który nie uważa, że sobotni mecz był spacerkiem dla Ajaksu.

“To była drużyna, która chciała dzisiaj grać, co zawsze jest lepsze, dla nich również. Mogli przegrać 4:0 nie robiąc nic jako drużyna, ale oni mieli intencje, aby coś tutaj zdziałać. To ciekawsze i lepsze dla obu stron, również dla publiczności.”

Ajax rozegrał dobre spotkanie, ale zdaniem Huntera, kilka elementów mogło być lepszych.

“W pierwszej połowie mogliśmy dać z siebie nieco więcej w kwestii pressingu. Ja sam powinienem dać ku temu sygnał. Musieliśmy strzelić wiele goli. Skończyło się na sześciu, ale też dwóch straconych. To niezły wynik.”

Po wygranej, Ajax jest liderem ligi z 3 oczkami przewagi nad PSV, ale obecny mistrz kraju swoje spotkanie rozgrywa dopiero dzisiaj.

“Nie zdarzało się często, że graliśmy swój mecz pierwsi. De Graafschap to waleczna drużyna, miejmy więc nadzieję, że będa w stanie coś urwać PSV.”

Share

Zostaw komentarz