Entertainment

Donny van de Beek przychyla się do słów Erika ten Haga i uważa, że Ajax rozegrał wczoraj bardzo dobre spotkanie i może żałować braku wygranej.

Kolejna wielka noc w Europie, na to liczyli fani Joden i doczekali się. Piłkarze Ten Haga znowu stanęli na wysokości zadania, zdominowali silnego rywala, ale zabrakło nieco szczęścia i skuteczności.

“Generalnie zagraliśmy dobre spotkanie, w które włożyliśmy mnóstwo energii. Widać było jednak, jak trudno kreuje się okazje. Oni byli jak ściana w defensywie. Szkoda, że straciliśmy gola tuż przed przerwą, bo to niedopuszczalne. Po przerwie szybko udało się odpowiedzieć i koniec końców, możemy być zadowoleni.”

“Nakładaliśmy na nich mnóstwo pressingu, również po bramce. Szkoda, że drugi gol padł ze spalonego, ale mimo tego uważam, że była to świetna faza. Oni mieli strzał Costy w słupek, ale poza tym, nie wykreowali wielu sytuacji. Pod tym względem, również spisaliśmy się dobrze.”

Młody pomocnik odniósł się również do swojej własnej gry.

“Nie wiem czy zagrałem dobrze, ale jestem usatysfakcjonowany. Jako drużyna spisaliśmy się dobrze, co jest potrzebne, szczególnie w takich meczach. Przejmowaliśmy inicjatywę i mieliśmy nieco większą kontrolę nad meczem.”

“Okazje w Turynie? W Madrycie byliśmy w gorszej sytuacji, a więc wszystko jest możliwe. Musimy być jednak bardziej skuteczni.”

Share

Jeden komentarz

  1. mhekwei

    Gdyby on miał skuteczność Klaassena….

Zostaw komentarz