Entertainment, Wywiady

Lasse Schöne nie do końca jest zadowolony po pierwszym pojedynku z Juventusem. Ajax był zespołem lepszym, ale musi zadowolić się jedynie remisem.

“Atmosfera na stadionie była fantastyczna. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć drugiej bramki. Akceptujemy wynik 1-1, ale nie możemy czuć się całkowicie zadowoleni” – powiedział Duńczyk w rozmowie z AT5.

“To naprawdę wspaniałe, że potrafimy rywalizować na tak wysokim poziomie. Pokazaliśmy to już wcześniej. Myślę, że sprawa awansu jest otwarta. Z Realem Madryt przegraliśmy u siebie 1:2 i to nam nie przeszkodziło. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie przeciwko takiemu rywalowi jak Juventus. Zmuszaliśmy ich do błędów, nieustannie naciskaliśmy, ale ostatecznie nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, by wygrać.”

Duńczyk chce w Turynie powalczyć o awans do półfinału Ligi Mistrzów, choć zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to zadanie trudne.

“Praktycznie we wszystkich naszych wyjazdowych meczach w Europie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Zdecydowanie uważam, że mamy szanse na awans. Mówię poważnie” – zakończył Schöne.

Share

Zostaw komentarz