Entertainment, Wywiady

Hakim Ziyech wyraził swoje zadowolenie z wyniku dzisiejszego losowania 1/4 finału Champions League. Jego zdaniem starcie z Juventusem będzie dla Ajaksu dużym wyzwaniem i potrzebna będzie jak najlepsza dyspozycja w tych meczach.

“Zawsze mam nadzieję na rywalizację z wielkimi klubami, dlatego jestem zadowolony z wylosowania Juventusu. To duży klub z piękną historią, naprawdę ciekawy przeciwnik. Oczywiście dla nas będzie to bardzo trudne wyzwanie, ale musimy zagrać tak jak wcześniej w trakcie tych wieczorów w Lidze Mistrzów. Wtedy nie będziemy bez szans” – powiedział Marokańczyk.

“Juventus gra zwięźle i jest zabójczo niebezpieczny w kontratakach. Oni z pewnością będą czekać na odpowiedni moment do ataku. Ten zespół to coś więcej niż Cristiano Ronaldo. To kolektyw, którego jednak ważną częścią jest Portugalczyk” – dodał Ziyech.

Pomocnik Ajaksu podkreślił raz jeszcze, że ekipa z Amsterdamu nie jest bez szans i już w tym sezonie zaprezentowała swoje możliwości.

“Weźmy na przykład mecze przeciwko Realowi Madryt. Zagraliśmy świetny futbol, ale byliśmy też bardzo mocni mentalnie. Ta kombinacja jest naszą prawdziwą siłą. W europejskich rozgrywkach prezentujemy się dobrze i wciąż rośniemy w siłę. Pojedynki z Juventusem? Jako piłkarze, jako drużyna czekamy na takie starcia. To będą dwa najważniejsze mecze w naszym życiu” – stwierdził Ziyech.

Share

Zostaw komentarz