Entertainment, Kadra

Ajax Amsterdam i Noussair Mazraoui doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu reprezentanta Maroka. Umowa została przedłużona o kolejny rok i obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku!

Mazraoui urodził się 14 listopada 1997 roku w miejscowości Leiderdorp. Od 2006 roku trenował w akademii Ajaksu Amsterdam. 4 lutego 2018 roku obrońca zaliczył oficjalny debiut w pierwszym zespole Ajaksu w spotkaniu ligowym z NAC Breda (3-1). Od tamtej pory zaliczył 44 występy, w których zdobył cztery bramki.

“Mazraoui ma zaledwie 21 lat i może występować na kilku pozycjach. Z jego agentem odbyliśmy bardzo dobrą dyskusję na temat przyszłości. Oczywiście wzrasta zainteresowanie jego osobą i mógłby już wyjechać za granicę, ale cieszymy się, że jesteśmy zgodni co do tego, że pozostanie w Ajaksie jest najlepszą opcją” – powiedział Marc Overmars.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego rozwoju. On udowodnił, że wytrwałość jest bardzo ważnym dodatkiem do jakości piłkarskiej, jaką posiada. W ostatnich latach przeszedł długą drogę, ale jesteśmy pewni, że jeszcze wiele przed nim” – dodał Overmars.

Share

Zostaw komentarz