Entertainment

Donny van de Beek zanotował wczoraj dobry występ strzelając ładnego gola i dodając do tego jeszcze lepszą asystę.

Ajax rozbił wczoraj 6:0 Venlo i wrócił na zwycięską ścieżkę, po dwóch fatalnych meczach w lidze, gdzie udało się zebrać zaledwie jedno oczko.

“Mieliśmy do czynienia z murem i wiedzieliśmy, że będzie trudno. Wraz z upływem minut, robiło się na szczęście coraz więcej miejsca. W takim wypadku szuka się gola czy asysty. W pewnym momencie zrobiło się dla mnie sporo naprawdę fajnej przestrzeni.”

“Myślę, że asysta pod względem technicznym była perfekcyjna. Nie uderzyłem piłki mocno, a starałem się ją dostarczyć na nogę Kaspera. Myślę, że była piękniejsza od mojej późniejszej bramki.”

Van de Beek wyznał również, że w ubiegłym tygodniu miał rozmowę z Erikiem ten Hagiem. Panowie porozmawiali o zachowaniu pomocnika w Klasyku, kiedy został zmieniony.

“Rozmawialiśmy o tej zmianie. On powiedział jak to widzi, a ja wyraziłem swoje zdanie. Powiedziałem też, że nie powinienem reagować w ten sposób, ale czasami w takich meczach pojawia się frustracja. Nie miał mi tego za złe przyznając, że miałem prawo być zły.”

Share

Zostaw komentarz