Entertainment, Transfery

Max Wöber może kontynuować swoją karierę w Hiszpanii! De Telegraaf potwierdza, że Sevilla wysłała konkretną ofertę i Ajax skłonny jest pozwolić na odejście austriackiego defensora.

Holenderskie media przekonują, że już trwają zaawansowane negocjacje w sprawie przenosin Wöbera do Sevilli. Klub z Amsterdamu chce współpracować w tym temacie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Austriak spadł w hierarchii obrońców Ajaksu po transferze Lisandro Magallana. Erik ten Hag będzie chciał stawiać na Argentyńczyka w środku defensywy, a na lewej stronie ma preferować Daleya Sinkgravena czy młodego Mitchela Bakkera.

De Telegraaf informuje, że Sevilla zaproponowała około 14 milionów euro. Przypomnijmy, że latem 2017 roku Wöber przeniósł się do Ajaksu z Rapidu Wiedeń za 7,5 miliona euro.

Share

3 komentarze

 1. mhekwei

  Nie wiadomo co myśleć. Poziomu De Ligta może nigdy nie osiągnąć, ale też o Mathijsa nie biłoby się pół Europy, gdyby takich jak on było na pęczki. Jest gdzieś tam Schuurs, ale diabli wiedzą na co go tak naprawdę stać. Chyba jednak wolałbym, żeby w przyszłym roku obronę tworzyli Wober z Magallanem, a Blind grał jako defensywny pomocnik. Max trochę się u nas mimo wszystko otarł o poważną piłkę, więc może to zaprocentuje. Tyle, że być może nie dla nas, a dla Sevilli. Oby nie wyszło tak, jak z Escudé oddanym lekką ręką, który później z Sevillą wygrał więcej niż w analogicznym okresie Ajax.

  A tak mniej na serio, to może chłopak pomimo zawieszenia bardzo chce w tym roku zagrać z Realem?

 2. listekok

  Tak naprawdę nie dostał poważnej szansy na grę. Poza ostatnimi występami z Bayernem i Rodą, które ewidentnie mu nie wyszły, wtedy gdy grał pokazywal się z niezłej strony. Wolałbym jakieś wypożyczenie do dobrego klubu, chociaż oferta jest niezwykle kusząca. 7 mln zysku

 3. anch.seba

  Nie przekonuje mnie ten transfer. A zwłaszcza zimą gdzie tak naprawdę Magellan to nadal niewiadoma. Choć mam nadzieje że się szybko zaaklimatyzuje. Ale nadal bym wolał żeby młody został bo pokazał że potrafi grać.

Zostaw komentarz