Entertainment, Wywiady

Erik ten Hag jest zadowolony z dzisiejszego zwycięstwa nad ADO Den Haag.

Menadżer pochwalił swoją drużynę za ilość stworzonych sytuacji, ale tradycyjnie dostrzegł kilka elementów do poprawy.

“Z pewnością jestem zadowolony z wyniku. Przeciwnik grał bardzo kompaktowo z pięcioma zawodnikami z tyłu, ale szybko musiał odejść od tego planu. Zmieniali taktykę dwa razy w ciągu meczu, ale spodziewaliśmy się tego. Stworzyliśmy jednak wiele sytuacji, daliśmy kibicom trochę radości i podtrzymaliśmy naszą serię. Podobała mi się głębia w naszej grze.”

“Zespół chciał iść do przodu, chciał zdobywać kolejne bramki i bawić publiczność. Ta drużyna jest bardzo głodna gry i to wspaniałe. Andre był jednak zły z powodu tej kontry i rzutu wolnego. To było świetne uderzenie, ale sami stworzyliśmy tą sytuację i musimy pozostać krytyczni wobec siebie. Klaas-Jan również jest zły, że nie udało mu się strzelić bramki.”

Ten Hag raz jeszcze odniósł się do Klaasa-Jana Huntelaara, który niedzielnego popołudnia nie zaliczy do wyjątkowo udanych.

“On wciąż pozostaje wraz z Tadiciem naszym najlepszym strzelcem. Jest obecnie nieco nieszczęśliwy, ale gra świetny sezon i dzisiaj również zagrał dobrze. Mamy do rozegrania tak wiele spotkań, że rotacja jest konieczna.”

Share

Zostaw komentarz