Entertainment, Kadra

Oficjalnie: Hakim Ziyech wrócił ze zgrupowania reprezentacji Maroka z kontuzją kolana, która wyeliminuje go z gry na najbliższe dwa tygodnie.

Pomocnik w ubiegłym tygodniu zagrał w spotkaniu Maroko – Kamerun i zdobył dwie bramki, dające zwycięstwo jego drużynie, ale niestety doznał kontuzji. Szybko zdecydowano, że Ziyech wróci do Amsterdamu wcześniej. Dzisiejsze badania wykazały, że uraz kolana jest na tyle poważny, że piłkarz nie zagra przez najbliższe dwa tygodnie.

Drużyna Ajaksu będzie musiała radzić sobie bez Ziyecha na pewno w najbliższych wyjazdowych spotkaniach z NAC Breda oraz AEK-iem Ateny. Niewykluczone, że Marokańczyk opuści także domowe starcie z ADO Den Haag, zaplanowane na 2 grudnia.

Share

3 komentarze

  1. mhekwei

    Jestem dobrej myśli – z Neresem na tym skrzydle zespół może grać nawet lepiej, o ile każdy będzie walczył za każdego. Ziyech lubi, kiedy wszyscy pracują na jego nędzne strzały z dystansu i dryblingi, w których jest najwyżej niezły.

  2. maniek71771

    z AEK lepiej żeby dostal szanse od pierwszej minuty Neres. Swoją drogą jestem ciekaw jak Ajax będzie funkcjonował bez Ziyecha

Zostaw komentarz